KONWENCJA MŁODYCH w AA z udziałem Grup Rodzinnych Al-Anon

KONWENCJA MŁODYCH w AA z udziałem Grup Rodzinnych Al-Anon

Jak rezerwować

Niezmiernie cieszy nas, że chcecie spędzić z nami ten październikowy weekend. Prosimy Was bardzo o uważne przeczytanie poniższych informacji co do procesu rezerwacji zakwaterowania. Rozumiemy, że niektórzy z Was mogą wykrzyknąć „Cóż to za rygor! Nie dam rady tego zrobić!”. Ale nie zniechęcajcie się, jest to prostsze niż się wydaje 😊

Ośrodek rekolekcyjny w Tenczynie k/ Krakowa posiada 90 miejsc noclegowym w różnym standardzie. Znajdują się w nim pokoje 1-, 2-, 3-, 4-, 5- i 6-osobowe z łazienką w pokoju lub poza nim. Dlatego mamy nadzieję, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Ze względu na to, że ilość i dostępność pokoi jest różna, zanim zdecydujecie się na rezerwację prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub przez wiadomość wysłaną na Whatsup.

Prosimy aby kontaktować się w podanych obok dniach i godzinach

Poniedziałek - Piątek

od godziny 12.00 do 15.00Mikołaj +44 772 9262 1235 – przyjmuje zgłoszenia poprzez wysłanie wiadomości na Whatsup (prosimy nie dzwonić)
od godziny 15.00 do 17.00Joasia +48 537 527 004 – można dzwonić
od godziny 17.00 do 19.00Kamil +48 515 453 228 – można dzwonić

Sobota – Niedziela

Wyślij wiadomość na maila rezerwacja@polypaa.pl lub do Mikołaja na Whatsup… odezwiemy się do Ciebie zaraz po weekendzie.

Przypominamy, że obowiązuje kolejność rezerwacji. Dodatkowo, przyjmujemy rezerwacje tylko na cały weekend. Jeśli pokój lub miejsce w pokoju, które Was interesuje jest dostępne i dokonałeś rezerwacji telefonicznej prosimy o przelanie kwoty, która odpowiada cenie pokoju lub miejsca w pokoju na poniższe konto bankowe lub konto Paypal wraz z odpowiednim opisem w tytule przelewu. Wzór opisu podany jest poniżej. Wpłat prosimy dokonywać w przeciągu 48 godzin od momentu potwierdzenia rezerwacji.

Konto bankowe 19 1050 1083 1000 0092 3682 7359

Płatność PayPal

UWAGA!!!

Koniecznie przeczytaj cztery poniższe punkty, by uniknąć rozczarowań i frustracji:

  • Bardzo ważne jest by W TYTULE PRZELEWIE UŻYĆ ODPOWIEDNIEGO OPISU, w innym wypadku może to uniemożliwić nam odnalezienie waszej rezerwacji! ŹLE ZATYTUOWANE OPŁATY MOGĄ ZOSTAĆ ZWRÓCONE I BĘDZIE SIĘ TO WIĄZAŁO Z ANULOWANIEM REZERWACJI.

PRZYKŁAD POPRAWNEGO TYTUŁU PODANY PONIŻEJ POD TABELĄ Z CENAMI NOCLEGU.

  • Wykupując miejsce noclegowe, wykupujesz równocześnie pełne wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja). NIE MA MOŻLIWOŚCI ZREZYGNOWANIA Z WYŻYWIENIA, jest to nierozłączna część ceny zakwaterowania.
  • OPŁATA ZA ZAKWATEROWANIE NIE POKRYWA KOSZTU ORGANIZACYJNEGO, TZW. AKREDYTACJI. Powinien on być opłacony osobno, zajrzyj do sekcji „OPŁATA ORGANIZACYJNA”
  • Cena w poniższej tabeli to cena za cały weekend. PRZYJMUJEMY REZERWACJE TYLKO NA CAŁY WEEKEND. Jeśli przyjeżdżasz na jedną noc, zachęcamy do skorzystania z bazy noclegowej w Tenczynie lub pobliskich miejscowościach.

W celu opłaty za rezerwację prosimy o przelanie danej kwoty na konto bankowe lub Paypal z opisem, we wzorze: „DAROWIZNA ZAKWATEROWANIE POLYPAA 2022 +IMIĘ i NAZWISKO+ E-MAIL + KOD POKOJU + POKÓJ/ MIEJSCE”

Przykład 1: Jeśli chcesz zarezerwować pokój dwuosobowy bez łazienki w pokoju, to tytuł przelewu powinien wyglądać następująco „DAROWIZNA ZAKWATEROWANIE POLYPAA 2022 Jan Kowalski twojadres@email 2BL POKOJ”

Przykład 2: Jeśli chcesz zarezerwować miejsce w pokoju 6 osobowym z łazienką, to tytuł przelewu powinien wyglądać następująco „DAROWIZNA ZAKWATEROWANIE POLYPAA 2022 Anna Kowalska twojadres@email 6L MIEJSCE”

Z góry, bardzo dziękujemy za poprawne wykonywanie przelewów, to na pewno pomoże nam w sprawnym zakwaterowaniu i organizacji wydarzenia! Do zobaczenia!!😊

Chcesz się z nami skontaktować ?