KONWENCJA MŁODYCH w AA z udziałem Grup Rodzinnych Al-Anon

KONWENCJA MŁODYCH w AA z udziałem Grup Rodzinnych Al-Anon

Gdzie?

Tenczyn 444, 32-433 Lubień

Kiedy??

28 – 30 październik 2022 r.

Sam Bill W. zauważył na Światowej Konwencji AA w 1960 że wiek osób wstępujących do wspólnoty jest dużo niższy, niż kiedy on i dr Bob założyli wspólnotę 25 lat wcześniej. W liście do międzynarodowej Konferencji Młodzi w AA (International Conference of Young People in AA), z dn. 15 czerwca 1969, Bill pisze: “… w ostatnich latach nie spotkałem się z niczym bardziej inspirującym, niż świadomość, że przyszłość AA jest pewna i wspaniała, o ile uda nam się zatrzymać Was, to młode pokolenie, które obecnie wstępuje do wspólnoty.”

Co to jest POLYPAA?

POLYPAA to ogólnopolska konwencja osób młodych w AA. Pierwszy raz odbyła się w formie online, tym razem  zdecydowaliśmy się zorganizować ją stacjonarnie. Jest to cykl warsztatów dla wszystkich, którzy szukają rozwiązania  i potrzebują pomocy w chorobie alkoholowej. 

My, osoby organizujące to wydarzenie w roku 2022, jesteśmy alkoholiczkami i alkoholikami rozsianymi po całej Polsce i poza nią- członkami polskojęzycznych grup AA w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Świdniku k/Lublina, Gniewie, Toruniu, w miastach Wielkiej Brytanii oraz na Majorce. Jesteśmy zwykłymi alkoholikami, którzy wytrzeźwieli we względnie młodym wieku i którzy w swoim trzeźwieniu pozostają młodzi sercem. Doświadczyliśmy łaski trzeźwości i wierzymy w to, że służba ratuje życie. Naszym obowiązkiem i przywilejem jest przekazywanie tego daru alkoholikom, którzy wciąż jeszcze cierpią, czy to w pokojach AA czy poza nimi. Do AA i jego posłania podchodzimy z pasją. Chcemy rozsiać radość, energię i miłość, której sami doświadczyliśmy poprzez zorganizowane wydarzenia, jakim jest POLYPAA. 

Podstawowym celem konwencji jest stworzenie okazji, by członkowie AA mogli się razem spotkać, wziąć udział w warsztatach i panelach dyskusyjnych, oraz posłuchać polskojęzycznych spikerów z Polski i zza granicy, dzielących się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją w zdrowieniu z alkoholizmu. Program konwencji organizowany jest w duchu założeń, na jakich zbudowana jest wspólnota AA i odzwierciedla te fundamenty.

Konwencja jest otwarta dla WSZYSTKICH cierpiących z powodu alkoholizmu; naszym celem nie jest wyodrębnienie i odseparowanie się od jakiejkolwiek grupy Anonimowych Alkoholików. Naszym celem jest jedynie pokazanie, w duchu współpracy ze wspólnotą jako całością, iż wielu młodych ludzi jest w stanie osiągnąć trwałe, satysfakcjonujące, radosne i trzeźwe życie poprzez wspólnotę AA oraz iż niezależnie od wieku można stać się i pozostać młodym duchem.

Program Konwencji

Chcesz nam pomóc finansowo ?

Jeśli chcesz wesprzeć finansowo naszą konwencję, możesz dorzucić się do naszego wirtualnego kapelusza używając poniższego linku:

 

https://paypal.me/pools/c/8CFRY1Zxl7

Jak do nas
dojechać ?

Chcesz się z nami skontaktować ?

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, jeśli jesteś zainteresowany/a pomocą przy konwencji (na przykład prowadzeniem paneli) możesz skontaktować się z nami używając poniższego adresu email: