KONWENCJA MŁODYCH w AA z udziałem Grup Rodzinnych Al-Anon

KONWENCJA MŁODYCH w AA z udziałem Grup Rodzinnych Al-Anon

Opłata organizacyjna 40zł

  W celu wzięcia udziału w wydarzeniu, koniecznie jest dokonanie opłaty organizacyjnej. Środki z tych opłat posłużą nam na pokrycie kosztów zorganizowania wydarzenia, a ewentualną nadwyżka zostanie przeznaczona na przyszłoroczną imprezę.
Prosimy o, w miarę możliwości, dokonywania opłat online, przed konwencją. Można je wnieść poprzez wpłacenie kwoty 40zł za osobę na poniższe konto bankowe lub PayPal.
Jeżeli nie możesz dokonać opłaty online przed konwencja, nie ma problemu. Istnieje również możliwość zapłacenia gotówka bezpośrednio na imprezie.

 

 

Konto bankowe

19 1050 1083 1000 0092 3682 7359

Płatność PayPal

Gorąca prośba o użycie poprawnego opisu, co niezmiernie ułatwi nam pracę. Wzór opisu płatności podany jest poniżej:

“DAROWIZNA OPŁATA ORGANIZACYJNA POLYPAA 2022 + IMIĘ I NAZWISKO + E-MAIL + LICZBA OSÓB”

Przykład 1: dokonuje opłaty organizacyjnej tylko dla siebie “DAROWIZNA OPŁATA ORGANIZACYJNA POLYPAA 2022 JAN KOWALSKI JAN.KOWALSKI@GMAIL.COM 1OS”

Uwaga! Jeżeli byłeś głównym rezerwującym pokój lub miejsca w pokoju (więcej niż jedno) to prosimy o dokonanie opłaty organizacyjnej, za wszystkie osoby, za które dokonałeś rezerwacji. Prosimy o użycie opisu nawiązującego do rezerwacji pokoju. Wzór opisu płatności poniżej:

“DAROWIZNA OPŁATA ORGANIZACYJNA POLYPAA 2022 + IMIĘ I NAZWISKO + E-MAIL+ KOD ZAREZERWOWANEGO POKOJU”

Przykład 2: dokonałem rezerwacji za pokój dwuosobowy bez łazienki w pokoju “DAROWIZNA OPŁATA ORGANIZACYJNA POLYPAA 2022 JAN KOWALSKI JAN.KOWALSKI@GMAIL.COM 2BL”

Chcesz się z nami skontaktować ?